Informujemy, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o w Olecku kontynuuje prace porządkowe na ulicach i chodnikach.
Poniższa tabela przedstawia kolejność sprzątania ulic na terenie miasta z podziałem na sektory.
Wszystkie prace wykonywane będą zgodnie z załączonym harmonogramem, który publikujemy na bieżąco (sprzątanie uzależnione jest od panujących warunków atmosferycznych).
Uprzejmie prosimy mieszkańców poszczególnych ulic o ułatwienie pracy pracownikom Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o poprzez równoczesne sprzątanie chodników wzdłuż posesji indywidualnych, za których utrzymanie odpowiadają, jak również o nie pozostawianie samochodów wzdłuż ulic i na parkingach.
Udana współpraca mieszkańców z firmą pozwoli na uzyskanie oczekiwanego efektu czystego i zadbanego miasta.
Przypominamy, że istnieje możliwość bezpośredniego zlecenia spółce PGK Sp. z o.o. zadań i obowiązków nałożonych ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
Informacja pod nr tel. 87 520 22 68.
W dniach od 28 MARCA zamiatane będą ulice z SEKTORU VII i VIII
Od 1 KWIETNIA jednoczesnie SEKTOR VI
KOLEJNOŚĆ SPRZĄTANIA POZIMOWEGO ULIC I CHODNIKÓW W OLECKU |
||
Ulice utrzymywane przez Urząd Miejski |
Ulice utrzymywane przez Powiatowy Zarząd Dróg |
Ulice utrzymywane przez Zarząd Dróg Wojewódzkich |
SEKTOR I 04-08.03.2019 r. |
||
Plac Wolności Nocznickiego Grunwaldzka Aleje Lipowe Kościuszki Dworzec PKS Tunelowa |
Kolejowa 11-go Listopada Armii Krajowej Gołdapska |
11- go Listopada Wojska Polskiego Aleja Zwycięstwa Kościuszki |
SEKTOR II 18-22.03.2019r. |
||
Młynowa Targowa Jagiellońska Zamkowa Plac Zamkowy Mazurska Żeromskiego Cisowa 1-go Maja Stroma Wąska Partyzantów Letnia Legusa Pawłowskiego Jeziorna Sembrzyckiego Czerwonego Krzyża Gdańska Sportowa Spacerowa Aleja 450-lecia Olecka |
Warmińska Cisowa |
|
SEKTOR III 20-22.03.2019r. |
||
Kamienna Przytorowa Przykamienna Plac Wieży Ciśnień Słoneczna Kopernika Sokola Słowiańska Składowa |
Cicha Zielona Środkowa |
|
SEKTOR IV 20-22.03.2019r. |
||
Osiedle Siejnik Siejnik „Podkowa” Osiedle Lesk |
Ełcka | |
SEKTOR V 21-28.03.2019r. |
||
Chopina Wiejska Leśna Klonowa Wierzbowa Brzozowa Akacjowa Kasztanowa Dębowa Grabowa Kiepury Ludowa Moniuszki Paderewskiego Szymanowskiego Wieniawskiego |
||
SEKTOR VI 01.04.2019r. - |
||
Norwida Mickiewicza Dąbrowskiej Prusa Reymonta Sienkiewicza Syrokomli Zana Asnyka Baczyńskiego Lema Kajki Miłosza Kochanowskiego Konopnickiej Mereckiego Przybyszewskiego Reja Słowackiego Staffa Tuwima Orzeszkowej część gminna Dojazd do plaży „Szyjka” |
Orzeszkowej Broniewskiego |
|
SEKTOR VII 28.03.2019r. - |
||
Zamostowa Ełcka (część gminna) Produkcyjna |
Ełcka Szosa do Świętajna Gołdapska Parkowa |
|
SEKTOR VIII 28.03.2019r. - |
||
Kasprowicza Rzeźnicka Wodna Rzemieślnicza Szeremety |
Wiśniowa Łąkowa Batorego |