8 lutego br. w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Olecku odbył się emocjonujący finał Powiatowego Konkursu Sudoku LUBIĘ TO!
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu oleckiego. Celem konkursu było m. in. popularyzowanie łamigłówek liczbowych wśród dzieci i młodzieży szkolnej, doskonalenie umiejętności logicznego myślenia, propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu oleckiego. Celem konkursu było m. in. popularyzowanie łamigłówek liczbowych wśród dzieci i młodzieży szkolnej, doskonalenie umiejętności logicznego myślenia, propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.
W KATEGORII – SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III
I MIEJSCE - Malwina Muszyńska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku
II MIEJSCE - Wiktoria Danielewicz, Szkoła Podstawowa w Sokółkach
III MIEJSCE - Filip Banaś, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wieliczkach
I MIEJSCE - Malwina Muszyńska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku
II MIEJSCE - Wiktoria Danielewicz, Szkoła Podstawowa w Sokółkach
III MIEJSCE - Filip Banaś, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wieliczkach
W KATEGORII – SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VI
I MIEJSCE - Dawid Kosiński, Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku
II MIEJSCE - Mateusz Majewski, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku
III MIEJSCE - Izabela Jachimowicz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku
I MIEJSCE - Dawid Kosiński, Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku
II MIEJSCE - Mateusz Majewski, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku
III MIEJSCE - Izabela Jachimowicz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku
W KATEGORII – SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VII ORAZ GIMNAZJUM KLASY II - III
I MIEJSCE - Oliwia Gołaszewska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku
II MIEJSCE - Zuzanna Bagan, Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku
III MIEJSCE - Gabriela Trofimow, Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku
I MIEJSCE - Oliwia Gołaszewska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku
II MIEJSCE - Zuzanna Bagan, Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku
III MIEJSCE - Gabriela Trofimow, Szkoła Podstawowa nr 4 w Olecku
W KATEGORII – SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
I MIEJSCE - Kinga Matwiejczyk, I Liceum Ogólnokształcące w Olecku
II MIEJSCE - Mariola Milewska, Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku
III MIEJSCE - Aleksandra Sadowska, Zespół Szkół Technicznych w Olecku
I MIEJSCE - Kinga Matwiejczyk, I Liceum Ogólnokształcące w Olecku
II MIEJSCE - Mariola Milewska, Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku
III MIEJSCE - Aleksandra Sadowska, Zespół Szkół Technicznych w Olecku
Pozostałe wyniki, czyli kolejne miejsca pojawią się na stronie Konkursu I LO w Olecku 10 lutego 2018 r. oraz zostaną przekazane szkolnym koordynatorom tego konkursu.
Koordynatorzy konkursu: Barbara Domysławska, Teresa Grzymkowska, Elżbieta Guziejko – przewodnicząca konkursu, Katarzyna Kalejta, Marta Kulbacka.